0
ÖNEMLİ BİLGİLER

· Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Ödemelerinizi kapıda ödeme nakit veya kapıda ödeme kredi kartı,  Online kredi kartı (Tek çekim/Taksitli), Online banka kartı (tek çekim) yolu ile yapabilirsiniz.
· Kargo ücreti ne kadar?
sitemizdeki alışverişlerde Kargo ücretsizdir
- Taksit seçenekleriniz nelerdir?
Online Kredi kartları ile yaptığınızda ödemenizi 3-6-9 taksit olarak yapabilirsiniz. Belirtilen banka kredi kartları haricinde taksit yapılamamaktadır.
· Siparişimde adres değişikliği yapabilir miyim?
Hesabım sayfanızdan sipariş durumunuzu kontrol ettiğinizde, eğer siparişiniz "Onaylandı" durumunda ise, adres değişikliği talebinizi  0 553 153 01 02 Whatsapp online satış departmanımıza iletebilirsiniz. Siparişiniz "Onaylandı" dışında herhangi bir durumda ise, adres değişikliği yapılamamaktadır.
·Siparişimi iptal edebilir miyim?
 satın alınan ürünler kargoya teslim edilmeden önce müşteri tarafından iptal edilebilir. İptal isteklerinizi  0 553 153 01 02 Whatsapp online satış departmanımıza bildirebilirsiniz. İç giyim grubumuzda iade yoktur.
·Siparişim ne zaman kargoya verilecek?
Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra Hafta içi Saat 16:00 a kadar olan siparişleriniz aynı gün kargolanır teslimat süresi adrese göre 1-3 gündür.
· Siparişim hangi kargo ile gönderilecek?
Siparişleriniz İstanbul içi  Byexpress kargo (0 850 471 1034) firması Diğer kalan tüm bölgeler ise Aras kargo (444 25 52 ) ile gönderilecektir.
· Siparişim kargoya verilmiş. Durumunu nasıl kontrol edebilirim?
Siparişinizi üye girişi ile oluşturursanız Vermiş olduğunuz siparişinizin takibini, üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda siparişleriniz listeleyerek görebilirsiniz.   Kargo ile alakalı tüm sorularınız için  0 553 153 01 02 Whatsapp  online satış departmanımıza ulaşabilirsiniz.